Začněte třídit odpad

Domácnost a nábytek

Většina lidí už odpad třídí a určitě mají i dobrý pocit z toho, že tolik neničí životní prostředí a odpad bude dále podle druhu recyklován. Začněte něco dělat pro životní prostředí i vy! Nezabere vám to ani minutu navíc.

Určitě si kupujete balené vody, které po vypití vyhodíte do odpadkového koše do směsného odpadu. Přitom ale stačí abyste petlahev zmáčkli a už jen hodili do správné přihrádky do svého odpadkového koše TORO 270230 3X8L pro plastový odpad. Vytříděný odpad se nadále bude zpracovávat buď na druhotnou surovinu nebo na hotové výrobky.

Koš pro tříděný odpad TORO 270230 3X8L vám se tříděným odpadem určitě pomůže, má tři vyjímatelné koše do níž lze vkládat i sáčky na odpad. Tři přihrádky můžete využít třeba na směsný odpad, plast či na sklo, je jenom na vás, jak začnete třídit. Nášlapaný systém je dobrý pro pohodlné a snadné otevírání a jednotlivé pedály jsou odlišeny dle norem EU.

Vnější část odpadkového koše TORO 270230 3X8L je z broušeného nerezu a víko je z tvrzeného černého plastu. Vypadá velice elegantně a určitě se hodí do každé domácnosti.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang