Zahradní světla

Dílna, stavba a zahrada

Přesné statistiky neznám, nicméně zahrádkaření je jednou z domén českého národa a je s ním stejně semknutý, jako například konzumace piva. V květnu už své zahrádky máte nejspíš upravené po dlouhé zimě a jistě už plánujete, jak si pozvete přátele na nějakou tu garden party. Jenže možná tomu něco chybí. Něco, co by vaše známé okouzlilo.

Co třeba pár elegantních zahradních světel? Ty správné party či grilování jsou přece až po soumraku a svítit si baterkami…? V naší nabídce naleznete celou řadu zahradních světel, které vám zahradu zkrášlí a navíc velmi dobře poslouží.

Firma Hecht nabízí na trhu celou škálu zahradních světel označených názvy jednotlivých států USA. Snad možná právě proto, že tzv. garden party se nejvíce proslavily právě tam. A právě různé oslavy, grilování, či jen pobyt na čerstvém vzduchu, po soumraku, kdy už není takové teplo, si žádá elegantní a praktické osvětlení. V naší nabídce naleznete široké spektrum zahradních světel za velmi příznivé ceny a vaším jediným úkolem bude, pečlivě zvážit, pro jaký účel vaše světlo potřebujete.

V nabídce máme dva základní typy světel a to světla určená na zeď a světla, které jsou postavená na zem. Světla na zeď jsou vhodná pro osvětlení prostorů, např. altánků či místa určená pro grilování. Světla postavená ze země elegantně osvítí třeba vaše zahradní jezírko, upozorní na vaše skalničky, či jen nenásilně naznačí společensky unavenějším hostům, kudy vede cesta.

Všechny zahradní světla v naší nabídce vynikají velmi úspornou light LED technologií, která se pohybuje v rozmezí spotřeby pouhých 3 až 4 Wattů. Samozřejmostí je jejich nerezová povrchová úprava. Předností je také jejich dlouhá životnost a to až 50.000 provozních hodin, takže garden party můžete pořádat takřka denně po dobu více jak dvaceti let. K elektrické síti se připevňují pomocí svorkovnice.

Podívejte se na naši nabídku zahradních světel nejrůznějších tvarů a velikostí a udělejte pro vaši zahradu ještě „něco navíc“. Bohatě se vám za to odvděčí neopakovatelnou atmosférou.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang