Zahřejte se ihned

Domácnost a nábytek

Každý zná tu nepříjemnou situaci, když přijde z venku pořádně vymrzlý, jelikož teplota pod bodem mrazu. Po příchodu každý hned zadělává na horký čaj nebo kávu. Teplou sprchou se promrzlé nohy taky rychle zahřejí. Ale kdo by se chtěl zabývat zdlouhavou přípravou čaje nebo svlíkáním teplého oblečení. Vlezte si do teplé deky. ANO, již do teplé deky podle vaší libosti.

Není nad to přijít domů unavený z práce a promrzlý z chladného počasí a vklouznout do vyhřáté deky. Už se nemusíte trápit skrytí až po uši v dece, abyste si udělali teplíčko. Máme tu pro Vás vyhřívací deku Breuer HD 100 s výkonem 150 W.

Deka má elektronickou regulaci teploty a dvojitou ochranou proti přehřátí SMART. Takže se nemusíte bát, že byste se spálili díky přehřátí. Deka se automaticky vypne. U deky si snadno nastavíte až 6 teplotních stupňů. Takže si podle libosti nastavíte teplotu, zapnete film a v teple odpočíváte. Disponuje také funkcí automatického vypnutí po 3 hodinách. Často se totiž stává, že usnete. Stejně tak jako u televize nastavíte časovač vypnutí, tady se automaticky po 3 hod ohřev vypne.

Vyhřívací deka Breuer HD 100 má rozměry 200×150 cm, proto se bez problémů do ní vejdou i dva lidi. Deka je vyrobená z mikrovlákna, materiál PES, a její údržba je snadná. Stačí ji vyprat v pračce. Teplotu nastávíte pomocí ovladače, který je podsvícený pro snadnou manipulaci.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang