Zastřihávače top

Spotřebiče

Neradi chodíte k holičce či holičovi? Důvodů může být několik – je to drahé, je to daleko, holič je nesympatický, je vám to nepříjemné, není na to čas apod. Nabízíme vám řešení, se kterým už nikdy nebudete takové problémy mít. Zastřihávače vlasů od kvalitních výrobců (ETA, Braun, Hyundai, Remington a další) nejsou finančně náročné a přitom ušetří tolik času! Díky nim si totiž můžete upravit vlasy podle svých představ kdykoli a kdekoli.

K čemu zastřihávače slouží?

Všimli jste si, že vám vlasy zase o něco povyrostli? Nechce se vám volat k holičce, protože má dlouhé čekací doby? Už se vám někdy stalo, že vás ostříhala tak, jak jste nechtěli? Se zastřihávačem můžete s radostí na všechny holiče zapomenout. Zastříhávače jsou moderní, kvalitní a lehce přenosné přístroje k úpravě délky vlasů. Údržba těchto pomocníků není složitá, dají se omýt pod tekoucí vodou. Pokud máte problémy s alergickými reakcemi, je pro vás vhodný zastřihávač s povrchem Nanosilver, který slouží pro lepší snášenlivost pokožky.

Je možno zakoupit si samostatné zastřihávače ale i sety, které obsahují několik výměnných hlav a otočných hřebenových nástavců.

Jaké funkce zastřihávače mohou mít?

Přístroje se nabíjí kolem 1 hodiny a na jedno nabití vydrží až několik desítek minut. Fungují samozřejmě také se síťovým přívodem. Titanový povrch pohyblivého ostří zaručuje delší životnost. Zastřihávače mají několik stupňů délky stříhání, mezi kterými můžete volit. Pro bezpečnost provozu jsou zastřihávače vybaveny ochranným pevným krytem. K některým zastřihávačům může být dodán hřeben, čistící kartáček či nůžky.

Skvělými výrobky, které vás jistě ohromí, jsou zastřihávače chloupků. Tento velice užitečný přístroj slouží k zastřihování chloupků v nose a v uších. Je vám nepříjemné, když vám tyto chloupky zastřihuje někdo jiný? S tímto šikovným pomocníkem to zajisté zvládnete sami!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang