Zastřihovač vlasů Remington HC350

Novinky

Zastřihovač vlasů Remington  HC350 je nejlevnější model z nabídky zastřihovačů vlasů od společnosti Remington. Ale i přes nízkou cenu stále nabízí vynikajcí kvalitu.

Zastřihovač vlasů Remington  HC350 sice cenou patří mezi ty nejlevnější zastřihovače, ale i přesto má titanové čepele. Titanové čepele jsou o celých 300% pevnější než ocelové! To zajišťuje nejen prvotřídní střih, ale i mnohem delší životnost. V balení Zastřihovače vlasů Remington HC350 najdete také 6 hřebenových nástavců, které mají délku mezi 3 a 25 milimetry. Zastřihovač je samozřejmě možné omývat pod vodou pro snadné čištění.

V bezkabelovém provozu vydrží až na 40 minut na jedno nabití. Po vybití akumulátoru lze samozřejmě pokračovat v prvozu, musíte ale zapojit stojek do sítě. Spolu s Zastřihavačem vlasů Remington HC350 najdete v balení i sponky k oddělení vlasů, hřeben, nůžky a štětec k očištění krku.
Největší výhodou  Zastřihovače vlasů Remington HC350 ej určitě jeho cena. Za příznivou cenu dostanete kvalitní výrobek od renomované značky, se kterým budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: EB-78440, novinky

Rubriky článků

Víte, že Vám zboží po Praze doručíme již od 69 Kč vč. DPH?.

Kvalitní autobaterie máme skladem a ihned k odběru.

Nečekejte až příjde první sníh, nakupte zimní pneumatiky ještě teď za super výhodnou cenu před zimní sezónou. Tato výhodná předsezonní akce platí do 1.10.!

V souvislosti s novými legislativními podmínkami upravujícími provoz motorových vozidel a nařizujícími celodenní svícení je velice aktuální náhradní osvětlení vozidel určené výhradně pro osvětlení ve dne za nesnížené viditelnosti.

S funkcí scan – ručička budíku se při zapnutí zapalování posune efektivně ze začátku až na konec a zase zpět. LED osvětlený display. Červený ciferník, červená jehla.

Škokující dárky! Přesně to u nás nyní najdete. Originální dárky z různých oblastí najdete v nově zařazené kategorii na našem webu.

Do sortimentu jsme zařadili nádherné dřevěné hračky od českých truhlářů.

Archiv článků

Na stránce Novinky zveřejňujeme informace k produktům, které nabízíme Vám, našim zákazníkům internetového obchodu Nakupka.cz, který na trhu působí již od roku 2004 a má celou řadu spokojených zákazníků. Na serveru Nakupka.cz je možné výrobky zakoupit v několika tematicky rozdělených patrech: Bílá technika, Audio-Video, Zahradní technika, Nářadí a Autodoplňky.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang