Zastřihovač vlasů Remington HC350

Spotřebiče

Zastřihovač vlasů Remington  HC350 je nejlevnější model z nabídky zastřihovačů vlasů od společnosti Remington. Ale i přes nízkou cenu stále nabízí vynikajcí kvalitu.

Zastřihovač vlasů Remington  HC350 sice cenou patří mezi ty nejlevnější zastřihovače, ale i přesto má titanové čepele. Titanové čepele jsou o celých 300% pevnější než ocelové! To zajišťuje nejen prvotřídní střih, ale i mnohem delší životnost. V balení Zastřihovače vlasů Remington HC350 najdete také 6 hřebenových nástavců, které mají délku mezi 3 a 25 milimetry. Zastřihovač je samozřejmě možné omývat pod vodou pro snadné čištění.

V bezkabelovém provozu vydrží až na 40 minut na jedno nabití. Po vybití akumulátoru lze samozřejmě pokračovat v prvozu, musíte ale zapojit stojek do sítě. Spolu s Zastřihavačem vlasů Remington HC350 najdete v balení i sponky k oddělení vlasů, hřeben, nůžky a štětec k očištění krku.
Největší výhodou  Zastřihovače vlasů Remington HC350 ej určitě jeho cena. Za příznivou cenu dostanete kvalitní výrobek od renomované značky, se kterým budete určitě spokojeni.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang