Zastřihovač zvířecí srsti Hyundai PC 550

Novinky

Nelíbí se Vám, jak Vašeho zvířecího miláčka v salónu ostříhali? Zkuste to sami doma! Docílíte střihu přesně podle vlastních představ. K tomu Vám dopomůže Hyundai PC 550, zastřihovač zvířecí srsti. Zastřihovač zvířecí strsti Hyunday PC 550 je stylový, kompaktní, velmi pohodlný a dodává se spolu s příslušenstvím, které Vám stříhání maximálně usnadní.

Zastřihovací nůž je vyroben z keramiky, což Vám zajistí větší odolnost a šetrnost. Délku střihu můžete vybrat od 0 do 12 milimetrů. Součástí balení zastřihávače je také náhradní střihací nůž, napájecí adaptér, čistící kartáček pro jednoduché čištění, speciální konzervační olej, speciální nůžky pro stříhání zvířecí srsti a speciální kartáče na zvířecí srst. Vše je zabaleno v luxusním stříbrném kufříku. Zastřihovač zvířecí strsti Hyunday PC 550 má akumulátor, který vydrží až 90 minut provozu na jedno nabití, případně můžete zatřihávač zapojit rovnou do sítě. Doufáme, že Vás zastřihovač zvířecí strsti Hyunday PC 550 zaujal přinejmenším tolik jako nás a odhodláte se ho vyzkoušet.

Klíčová slova: EB-77203

Rubriky článků

  • Audio-Video
  • Autodoplňky
  • Bílá technika
  • Nákup na splátky
  • Zahradní technika

Akce na produkty firmy Whirlpool, která bude probíhat ve dnech 19.9.-12.10. nebo do vyprodání skladových zásob.

Archiv článků

Na stránce Novinky zveřejňujeme informace k produktům, které nabízíme Vám, našim zákazníkům internetového obchodu Nakupka.cz, který na trhu působí již od roku 2004 a má celou řadu spokojených zákazníků. Na serveru Nakupka.cz je možné výrobky zakoupit v několika tematicky rozdělených patrech: Bílá technika, Audio-Video, Zahradní technika, Nářadí a Autodoplňky.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang