Vlastníte domácího mazlíčka?

Domácnost a nábytek

Je to radost vlastnit nějakého domácího mazlíčka, ať už se jedná o kočku, psa či nějaké morče. Ale s domácími mazlíčky také přichází povinnosti navíc, jako například úklid. Pokud vyluxujete doma všemožné chlupy a podobně, ale stejně se nemůžete zbavit nějakého zápachu, tak pro vás máme řešení.

Pokud vlastníte kočku, tak určitě máte v domácnosti i kočičí toaletu. Často se může stát, že tak vznikají nepříjemné pachy. To snadno vyřeší likvidátor zápachu v kočičích toaletách SUBIO. Jeho předností je, že pach nezakrývá, ale likviduje.

Tento prostředek je ekologický, obsahuje přírodní enzymy, nepoškozuje povrchy, neničí životní prostředí. Pokud máte psa, tak určitě oceníte likvidátor zápachu ve verzi pro pejsky SUBIO.

Jestli jste majiteli malých domácích zvířat, zejména hlodavců, tak se často řeší problémy s přirozeným zápachem těchto zvířat. Na to máme taky řešení ve formě likvidátoru zápachu z křečků a morčat SUBIO.

V kategorii BIO čističe Subio najdete také přípravky do akvárek a mnoho dalších do domácnosti. S BIO přípravky Subio udržíte váš domov v dokonalé čistotě.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang