Zbavte se svých starých hrnců!

Domácnost a nábytek

Vaše staré hrnce už si zaslouží odpočinek. Některé z nich vám ještě slouží, ale některé z nich spíše škodí. Je na čase je vyměnit za nové. Nabízíme vám sadu nádobí od firmy Tefal vyrobenou ze smaltu.

Sada nádobí Tefal L5279972 Ingenio smalt jak již z názvu vyplývá je vyrobena ze smaltu, v sadě je dvacet kusů nádobí. Nádobí je v různých velikostech a při uskladnění do sebe skvěle zapadne a tak šetří místo v kuchyni. Tuto sadu Tefal L5279972 Ingenio smalt můžete použít v troubě, dát do ledničky, podle potřeby mýt i v myčce a nebo přímo servírovat na stůl.

Jediným pohybem je možné odejmout rukojeť z nádobí, k odnímání stačí zmáčknout boční tlačítka. Úchytky lze použít pouze na hrnce XL. Nádobí Tefal L5279972 Ingenio smalt  má nepřilnavý vnitřní povrch Expert Pro s tvrdou keramickou bází a tento povrch je velice nepřilnavý a navíc můžete používat i kovové kuchyňské náčiní. K sadě nádobí Tefal L5279972 Ingenio smalt  jsou také dodávány skleněné poklice se silikonovým okrajem, který zajístí bezpečné utěsnění.

U pánve WOK a pánví je indikátor teploty Thermo-SpotTM, který signalizuje dosažení optimální teploty vaření. Dno Optimal je vodivá měděná vrstva, která zaručuje rovnoměrnou distribuci tepla, jídlo je tedy upravováno stejnoměrně. Sadu nádobí Tefal L5279972 Ingenio smalt je možné použít jak na plynu, elektrice či na sklokeramické desce.

V sadě Tefal L5279972 Ingenio smalt  naleznete dvacet kusů nádobí. Pánev o průměr dvacetšest centimetrů, hlubokou pánev dvacetčtyři centimetrů, jedenapůl litrový hrnec, třílitrový hrnec a hrnec XL o průměru dvacetčtyři centimetrů, obdržíte dále dvě úchytky XL, skleněnou poklici o průměru dvacetčtyři centimetrů, odnímatelnou magnetickou úchytku pro poklice, dvě plastová víka šestnáct a dvacet centimetrů a šestidílnou sadu na přípravu pokrmů, vše je ve vínové metalické barvě.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang