Zdravé a rychlé vaření

Domácnost a nábytek

Pokud patříte mezi nadšené kuchtíky, tak se ve vaší kuchyni neobejdete bez kvalitního vybavení. To znamená i nějaký kvalitní pekáč. Pokud chcete vařit zdravě, šetrně a úsporně, chcete všestranné nádobí, které i dobře vypadá a také, aby bylo poctivé a dlouho vydrželo, tak právě pro vás dnes máme tip na skvělého pomocníka do vašeho království.

Jedná se o univerzální pekáč TPT Coating TEQ 288, se kterým bude vaření ještě větší radost. Hlavní předností tohoto pekáče je nepřilnavý povrch a rovnoměrný rozvod tepla celou nádobou, což umožňuje připravovat potraviny bez použití tuku a oleje.

Vařené pokrmy se nepřipalují, pokud je nádoba správně rozehřátá, tak se “zatáhnou” a zůstávají přirozeně šťavnaté. Při vaření v tomto pekáči ušetříte nejen čas, ale taky energii, tedy i peníze.

Vařit a péct můžete i pod stálým mírným přetlakem páry s malým množstvím vody. Skleněná poklice je odolná vůči vysokým teplotám a lze je tak použít i při pečení v troubě.

Údržba nádobí je velmi snadná. Povrch stačí otřít papírovým ubrouskem a pekáč je znovu připraven k použití a navíc povrchová úprava univerzálního pekáče TPT Coating TEQ 288 neabsorbuje žádné pachy. S tímto nádobím budete vařit rychle a hlavně zdravěji.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang