Zdravě a zcela bez námahy? Ano! Hrnec pomalý Bionaire 5,7 l Rival zvládně vše za Vás

Domácnost a nábytek

 Zdravá strava se stala v posledních několika letech všudypřítomným fenoménem, který na nás útočí ze všech stran a nabádá nás, jak se stravovat, co naopak nejíst, ale hlavně, jakým způsobem jídlo před konzumací upravovat. Nyní je problém vyřešen a dokonce má i své jméno. Hrnec pomalý Bionaire 5,7 l Rival!

 Hrnec pomalý Bionaire 5,7 l Rival je perfektním pomocníkem do každé domácnosti. Je vhodný pro přípravu jídel pro 6-8 osob a také pro přípravu zdravých a dietních pokrmů, a to díky vaření bez tuků, s malým množstvím soli a koření. Další obrovskou výhodou tohoto unikátního pomalého hrnce je možnost vaření jídel včetně všech přísad společně a stejnoměrně. Už nikdy se Vám nestane, že by Vám jídlo takzvaně „uteklo“ a už nikdy nebudete muset během vaření odbíhat od jiných činností jen proto, aby jste jídlo zamíchali. Pomalý hrnec Bionaire 5,7 l Rival umožňuje kombinovat vaření s pečením a zapékáním v troubě nebo na sporáku. Nová nádoba vyrobená z ETC kameniny je odolná vůči extrémním změnám teplot a zároveň je nenáročná na údržbu, mýt ji můžete jak ručně tak v myčce.

Pokud už nechcete trávit dlouhé hodiny u plotny a raději byste se věnovali rodině nebo přátelům, není nic jednoduššího než si pořídit některý z parních hrnců z naší nabídky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang