Žehlička na vlasy Remington S 8102

Spotřebiče

Chcete vyžehlit silné či vlnité vlasy? Proč ne, s žehličkou na vlasy Remington S 8102 to není žádný problém. Tento typ žehliček je přímo navržen k rovnání vlasů za mokra, což je dělá ideální pro styling nepoddajných, hustých vlasů.

Vlasy nejprve vysušit a až pak žehlit? To už je minulostí, žehlička na vlasy Remington S 8102 nabízí rychlejší řešení: vlasy vysuší během žehlení. Vlasy se tak tvarují okamžitě, místo toho, aby byly přetvarovávány. Žehlička na vlasy Remington S 8100 zafixuje Váš účes až do té doby, než je opět namočíte.

 Díky  diamant-teflonovému  povrchu a vylepšené distribuci tepla se vlasy méně poškozují a zaručuje až o 70% hladší pohyb po vlasech.

 S žehličkou na vlasy Remington S 8102 máte celoživotní záruku na žehlicí plochy. Díky digitální kontrolce s LCD displejem si můžete nastavit teplotu žehlení, ideální právě pro Vaše vlasy. S žehličkou na vlasy Remington S 8102 již nebudete muset čekat na zahřátí žehlicích ploch, neboť během pouhých 30ti sekund jsou plochy zahřáté a připravené pro úpravu Vašeho účesu. S touto žehličkou na vlasy se již nebudete muset bát toho, že během žehlení omylem nastavíte vyšší teplotu, než jste požadovali, jelikož nabízí zámek teploty k ochraně před náhodnou změnou. Po úpravě se nebudete muset bát, zda jste nezapoměli žehličku vypnout, jelikož žehlička na vlasy Remington S 8102 se automaticky po jedné hodině sama vypne.  

Stále nejste přesvědčeni, že Žehlička na vlasy Remington S 8102 je pro Vás ta pravá?

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang