Zimní pneumatiky přijíždí

Auto-moto

Nově jsme zařadili zimní pneumatiky pro osobní automobily. Nenabízíme všechny zimní pneumatiky, které na trhu můžete nalézt, my Vám nabízíme jenom ty nejlepší s velice dobrým poměrem výkon / cena. Aktuálně v nabídce naleznete zimní pneumatiky Barum Polaris 2 v několika základních rozměrech doporučených pro většinu automobilů. Abychom Vám co nejvíce zjednodušili nákup zimních pneumatik, nabízíme je v sadě. Tato sada obsahuje vždy 4ks zimních pneumatik.

Zimní pneumatiky Barum Polaris 2:

  • Směrově orientovaná zimní pneumatika garantuje přesvědčivé výkony a nabízí mimo technických vlastností ještě jednu výhodu – nejlepší poměr mezi cenou a výkonem.
  • Konstrukce pláště (Barum Belt Concept) optimalizuje opotřebení a díky tomu i maximalizuje kilometrový výkon této zimní pneumatiky.
  • Kombinace sinusových a Z lamel zajišťuje vynikající záběr na sněhu a ledu. To zaručuje dobrou přilnavost na kluzké vozovce stejně jako bezpečné a kontrolovatelné brzdění na sněhu.
  • Tvar dezénu v kombinaci s přesazenými dezénovými bloky proměnlivé šíře zaručují vysoký jízdní komfort a velmi nízkou hlučnost.

Neriskujte pokutu či zdraví Vás a Vašich nejbližších, pořiďte si na zimu kvalitní zimní pneumatiky!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang