Čistý svěží vzduch bez prachu

Spotřebiče

Kdybyste věděli co přes den a hlavně přes noc dýcháte za vzduch, určitě byste se zhrozili! Jestli máte nějakého známého, kdo již vlastní čističku vzduchu, určitě neváhejte a běžte se ke známému podívat až bude měnit či vymývat filtr, uvidíte co byste jinak vdechli a měli ve svém těle.

To co všechno polétává ve vzduchu, uvidíte třeba při horkém a bezvětrném počasí v pokoji proti sluníčku, jsou to malé částečky, které se uchytávají nejen na vašem oblečení, skříních, posteli či podlaze, ale také takovéhle nečistoty vdechujete do sebe.

Prach ani pyly určitě nedělají dobře alergikům a proto je tento přístroj hlavně vhodný pro tento typ lidí, kteří stále smrkají a trpí dýchacími potíži. Ionizátor vzduchu Conrad IonizAir zachytává nejen prach a pyl, ale také nasává cigaretový kouř i pachy jídel. Vzduch se navíc obohacuje o ionty kyslíku, čímž ucítíte svěží a čerstvý vzduch.

Ionizátor vzduchu Conrad IonizAir pracuje bez motoru ventilátoru a bez drahých filtračních vložek, je velmi tichý a provozní náklady jsou tedy mimořádně nízké, odpadá dokupování filtrů, filtr stačí jen vyčistit a maximální příkon je pouhých 1,5W.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang