DOKONALE HEBKÁ POKOŽKA S EPILÁTORY BRAUN

Spotřebiče

Pozor, mýty o epilaci zbořeny! Snad každá žena či dívka svádí nelítostný boj s nevzhlednými chloupky na nohou, které rostou neúnavně nové a nové. Sama nejlépe víte, že krásná se nebudete cítit díky šatům, náušnicím či dokonalému topu, nic z toho nenavodí takový pocit krásy, jako hedvábně jemná pleť. Epilace je zbůsob zbavování chloupků, který je zastřen mnoha mýty o bolesti a následném dorůstání chloupků. Nenechte se ovlivnit těmito mýty. Epilátor byl měl být součástí vaší kosmetické výbavy jak doma, tak na cestách. Díky epilaci s epilátory Braun, získáte hladkou pokožku, která vydrží hladká po dobu až 4 týdnů. Hladké, krásné nohy po tak dlouhou dobu….kdo by odolal?Tohoto jsou si vědomi i odborníci firmy Braun. Vyvinuli novou generaci epilátorů Braun Silk-épil pro nejúčinější epilaci všech dob. Pokožka vydrží hladká až po dobu 4 týdnů, protože po odstranění chloupků u kořínků, chloupky opětovně rostou déle než při odstranění povrchovými metodami. Navíc, když dorostou, tak jsou jemnější a hebčí než předtím. Epilátor Braun SE Xelle 5170 s příbalem (Gilette Venus) je dokonce vybaven osvětlením epilované partie, takže jsou dobře viditelné i nejtenčí a nejjemnější chloupky.

Většině žen, které epilaci zkoušejí poprvé, se tento proces zdá mnohem méně bolestivý než očekávaly. Když se chloupky odstraňují u kořínků, určitý nepříjemný ocit mít můžete. Braun Silk-épil 7781se navíc vyznačuje třemi funkcemi, které pomáhají ženám minimalizovat nepříjemný pocit při epilaci – předepilační čistící ubrousky, nový masážní systém, který stimuluje pokožku před epilací a po epilaci ji zklidňuje nástavec pro začátečnice, který pomáhá novým uživatelkám zvyknout si na epilaci. Vhodné je pokožku při epilaci či po epilaci zchladit například ochlazovací rukavicí s gelovou vložkou, kterou má Epilátor Braun SoftPerfection 3280 POME.

Epilátory Braun vyvracejí lživé mýty o jejich používání. Například, nově vyrostlé chloupky nejsou tmavší, tento pocit vzniká protože nově vyroslý chloupek není zesvětlen sluníčkem, ani častým vlivem vody a mýdla. Epilátory jsou vhodné i pro citlivou pokožku, protože epilační hlavy během odstraňování chloupků netahají přímo za pokožku, epilace má na pokožku minimální vliv.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang