Kvalitní a praktické

Domácnost a nábytek

Je vaše kuchyňská linka nacpaná k prasknutí? Jsou skříňky přeplněné starým nádobím, který není dobré už ani k vaření na ohni? Pakliže je u vás doma životu nebezpečné otevřít kuchyňské dvířka a jen trnete hrůzou, jestli vám vyrazí zuby pánvička nebo vám na hlavě skončí cedník, je načase s tím něco udělat. Jednoduchým řešením je nádobí Tefal!

Kvalitní a praktické. Přesně takové je nádobí značky Tefal! Pokud k němu navíc přidáme jeho dokonalou skladnost, je to nádobí k nezaplacení. Pojďme se podíva na výhody sady nádobí Tefal L4709852 Ingenio. Tou největší jsou bezpochyby odnímatelné úchytky, díky kterým lze nádobí jednoduše stohovat a ve skříňce vám tak celá sada zabere minimum prostoru. Toto univerzální nádobí je vhodné pro každodenní vaření a je určeno k všestrannému použití všech druhů jídel.

Sada nádobí Tefal L4709852 Ingenio je vybaven nepřilnavým povrchem IntensiumTM, jedná se o šestivrstvý minerální povrch s tvrdou keramickou bází. Tento povrch je navíc obohacený safírem a vyniká tak odolností proti poškrábání. Na dně je vždy umístěn indikátor teploty ThermoSpot, který vás jednoduše informuje o dosažení správné teploty pro vaření.

Součástí sady Tefal L4709852 Ingenio je i poklice se silkonovým okrajem, takže nehrozí sklouznutí poklice z hrnce a navíc dokonale těsní. Veškeré nádobí je vhodné mýt v myčce a lze jej použít na elektrické, plynové a sklokeramické desky. Součástí sady je mělká a hluboká pánev a čtyři hrnce. Dále praktické úchytky, plastové víka na dva hrnce, poklice na hrnec a na grilování. Tuto sadu si prostě zamilujete a nebudete chtít nic jiného!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang