MAJOLKA S WASABI, MAJOLKA TZATZIKY, MAJOLKA CITRÓN

Recepty

V našem kamenném obchodě naleznete novinku od firmy Boneco a to Majonézu s wasabi, majonézu tzaziky a majonézu s citrónem.

Majonéza s wasabi se výborně hodí do maki a californských suši. Výborná kombinace je krabí tyčinky, avokádo a majonéza, jak klasická japonská tak tato již s wasabi. Majonézu můžete využít i na grilované maso.

složení: rostlinný olej, pitná voda, křen mletý (strouhaný křen 75%, ocet, pitná voda, rostlinný olej, antioxidant disiřičitan  sodný , regulátor kyselosti kyselina citrónová ),wasabi křenový prášek 3% (sušený křen,hořčice,vitamin C, barviva E 102 /může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí /, E 133), vejce, cukr, jedlá sůl, modifikovaný škrob, stabilizátory guarová guma a xanthan, konzervant E202, přírodní barvivo chlorophyl, antioxidant E 385.

Majonéza Tzatziky výborná pro přípravu lahodných tzaziků. Tip: majonézu si ještě smíchejte s bílým jogurtem.

Složení: pitná voda, rostlinný olej,ocet kvasný, jogurt sušený 1,5 % (obsahuje mléko), cukr, modifikovaný škrob E 1422, vejce, jedlá sůl, česnek sušený, aroma, stabilizátory (guarová guma, xanthan), zvýrazňovač chuti E 621, kopr sušený, konzervant E 202, antioxidant E 385.

Majonéza citrón – svěží citrónová příchuť. Výborně se hodí k rybám. Tip: krabí tyčinky, nákrájejte na malé kousíčky, přidejte cibulku nakrájenou na drobno,jogurt nebo lučinu, pepř a tuto majonézu s citrónem.

Složení: rostlinný olej, pitná voda, citrónová složka 7% (voda, cukr, citrónový koncentrát, aroma, přírodní  barvivo lutein, obsahuje mléka), ocet, vejce, cukr, smínko hořčice, modifikovaný škrob E 1422, jedlá sůl, konzervant E 202, regulátor kyselosti , kyselina citrónová, stabilizátory (guarova guma,xanthan), antioxidant E 385, přírodní barvivo beta-karoten.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang