Multifunkční robot do každé domácnosti

Novinky

Nemáte náladu péct domácí pečené buchty? Nepřipravujete krémy, dorty, pochoutky z mletého masa jen proto, že příprava surovin na tyto pokrmy je ručně složitá? Právě proto na našem trhu existují kuchyňští roboti. Pokud si vyberete správného pomocníka, vězte, že jej do skříně neschováte, ale budete pravidelně využívat a on dostane čestné místo na vaší kuchyňské lince.

Náš obchod doporučuje multifunkčního kuchyňského robota ECG KR 814 , který je vhodným pomocníkem do každé domácnosti. Obsahuje lis na citrusy, odšťavňovač či mlýnek se sypátkem. Má výborné funkční vlastnosti a bohaté příslušenství. Můžete si vybrat jednu ze 6 rychlostí či pulzní stupeň a kapacita velké pracovní nádoby umožňuje zpracování i většího množství najednou. Mezi příslušenství patří skleněný mixér, nádoba mini robota, nerezové kotouče, odšťavňovač, šlehač s metlami, sekací nůž, plastový hnětací nástavec, lis na citrusy, mlýnek na bylinky či koření a praktická stěrka.

Kuchyňský robot ECG KR 814  je také vybaven dvojitou bezpečnostní pojistkou proti náhodnému zapnutí, což ocení především rodiče malých ratolestí. Pro perfektní stabilitu a lepší manipulaci je robot vybaven protiskluzovými nožičkami. Vyberte si robota, který myslí na uživatelský komfort. A vaření a pečení už nebude trnitá cesta, ale zábava.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang