Povinná výbava každé ženy

Spotřebiče

Tak jako do auta patří autolékárnička, či výstražný trojúhelník i každá žena či dívka by měla mít ve své výbavě povinně jednu věc. A tou je epilátor! Nechceme slyšet, že je zima a dokonale hladké nohy a další partie patří především k létu. Hladké nohy či podpaží jsou vaší vizitkou, tak mějte svůj podpis dokonalý!

Abyste nemusela dlouze hledat, porovnávat a vybírat ten nejvhodnější, vybrali jsme za vás rovnou jasného favorita. Je jím epilátor Philips HP 6576/00 Satin Perfect. Během několika málo minut s ním dosáhnete perfektních výsledků, které navíc přetrvajjí celé týdny.

Jistě vás mile potěší, široká hlava, která odstraní více chloupků jedním tahem. Aby samotná epilace byla co nejsnesitelnější, je epilátor vybaven vibračním masážním nástavcem, který stimuluje a uklidňuje pokožku.

Velmi praktické je i zabudované světlo Opti-light, se kterým nepřehlédnete ani ty nejjemnější chloupky.  K odstranění každého chloupku napomáhá i jedinečný systém nadzvedávání chloupků a otočný pohyb výkonného krytu umožňuje, aby se epilátor Philips HP 6576/00 Satin Perfect dostal do každého záhybu a překonal jakoukoli nerovnost vašeho těla.

Pro jednoduchou údržbu lze epilační hlavu jednoduše omýt pod tekoucí vodou a je tak zajištěna optimální hygiena. Mile vás překvapí i přídavá luxusní pinzeta se světlem a zrcátkem, ideální pro dotvarování vašeho obočí. S epilátorem Philips HP 6576/00 Satin Perfect vás neznervózní jediný chloupek, protože ani ten na vašich hladce oholenýcho nohách prostě nenajdete!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang