Recyklátor plechovek

Domácnost a nábytek

Recyklace je zábava. Nevěříte? Ani se vám nedivíme. Třídit odpad, plast k plastu, papír k papíru, kov ke kovu…Ale dnes již je to nutnost vzhledem k ubývajícím světovým zásobám surovin. Proto vám z naší nabídky předvedeme produkt, který by vám měl z recyklace udělat aspoň trochu zábavnou činnost.

Pokud jste milovníkem nápojů v plechovkách, máme tu něco speciálně pro vás – Recyklátor plechovek. S tímto „drtičem plechovek“ se vám povede snížit objem prázdných plechovek na minimum pomocí jednoduchého pákového mechanismu.

Díky pevné hliníkové konstrukci tak „sešrotujete“ všechny klasické plechovky. Nižší objem odpadu má i své ekonomické opodstatnění. Je to jednoduché, ale zároveň účinné. Svoje zalíbení si v tomto malém lisu najdou i vaše děti, protože zrecyklovat plechovku zvládne opravdu každý bez ohledu na věk či sílu.

Každý z nás může přispět svoji troškou k lepšímu stavu životního prostředí. Důležité je začínat již od maličkostí, Recyklátor plechovek je dobrý začatek. Mysleme ekologicky a také ekonomicky. Obojí můžete propojit na našem patře bílé techniky, kde si můžete vybrat spotřebiče s co nejnižší spotřebou a také cenou.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang