To správné vybavení na pečení vánočního cukroví

Spotřebiče

Hop skok a za chvíli jsou tu Vánoce, Štědrý den a spousta návštěv. Co by to bylo za Vánoce, kdyby jste neupekli vánočku nebo vánoční cukroví? Úplně nepředstavitelné, to by nebyly ty pravé české Vánoce.

To je jako byste místo strojení stromečku, strojili třeba kaktus. Prostě některé věci je třeba zachovat, podle krásných českých tradic.

Potřebujete-li nový sporák, ale volně stojící, hned bych vám jeden nabídla, je to sklokeramický sporák Gorenje EC 773 E. A proč zrovna tento? Varnou desku má sklokeramickou, je volně stojící, takže nepotřebujete shánět nějakou skříňku aby se sporák do ní vešel, ale stačí sporák postavit hned vedle kuchyňské linky.

Čelní panel u sklokeramického sporáku Gorenje EC 773 E je z nerezové oceli, kde jsou umístěny knoflíky ergonomického tvaru a rukojeť na otevření trouby. Multifunkční trouba má objem padesáttři litrů a patří do energetické třídy A.

Správná trouba musí obsahovat minutku a hodiny, takže se nemusíte bát, že si do kuchyně budete muset ještě pořizovat hodiny a kuchyňské vajíčko, neboli minutku, vše už je v multifunkční troubě Gorenje EC 773 E obsaženo.

Abyste zjistili za jak dlouho bude pokrm hotov, tak stačí nastavit minutku a už jen sledovat displej a až trouba zapípá, tak se můžete těšit na čerstvé jemně křupavoučké cukrovíčko. V troubě Gorenje EC 773 E naleznete funkce: horký vzduch, kontrola zbytkového tepla, infra gril, čištění trouby pomocí funkce AquaClean, Eco email a bezpečnostní systém Cool Door.

V balení naleznete nejen samotný sporák Gorenje EC 773 E, ale také rošt, hluboký smaltovaný plech, mělký smaltovaný plech, nerezový tukový filtr a drátěné závěsy. Takže vše potřebné pro to, abyste mohli začít péct. Upozornění: součástí balení však nejsou potřebné suroviny na pečení.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang