Allibert

Značky

První jarní sluneční paprsky, kdo by se do nich každoročně nezamiloval? Najednou má člověk vyjít ven. Se značkou Allibert máte pohodlí od časného rána až do pozdní noci. Pozvěte všechny své přátele a rodinu na zahradní párty. Máte na to dost času, protože venkovní nábytek Allibert nevyžaduje velkou údržbu. Stačí jednou za čas otřít nečistoty a jste připraveni na další letní grilování. Potěšení pro každou zahradu, každé léto, znovu a znovu.

Potěšení bez péče

Se značkou Allibert si můžete léto užívat opravdu bez starostí, protože Allibert znamená kvalitu. Dbáme na každý detail. Pokud něco není úplně v pořádku, uděláme to znovu. Jen tak můžeme zaručit naši kvalitu! Abychom si byli naprosto jisti, necháváme naše výrobky a firemní procesy posuzovat i externími subjekty. Díky tomu mají naše výrobky certifikát TUV a náš závod v nizozemském Rijenu je certifikován podle normy ISO 9001. Nechte nás starat se o kvalitu. Jediné, o co se pak musíte starat, je počasí.

Allibert Outdoor je součástí skupiny Keter Group, celosvětového podniku, který působí již více než 60 let. Skupina provozuje 18 továren a dvě distribuční centra v devíti zemích a v současné době prodává do více než 100 zemí světa, přičemž na většině těchto trhů udržuje obchodní zastoupení.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang