Brabantia

Značky

Brabantia je soukromá nizozemská společnost, která vyrábí předměty pro domácnost, jako jsou odpadkové koše, stojany na prádlo, nádoby na skladování potravin a další výrobky.

Společnost byla založena v roce 1919 v Aalstu v Severním Brabantsku v Nizozemsku pod názvem van Elderen & Co, společnost specializující se na výrobu plechů. Název Brabantia je odvozen od provincie Severní Brabantsko a byl dřívějším obchodním názvem Van Elderen.

Brabantia nabízí sortiment přibližně 500 výrobků pro domácnost v pěti základních kategoriích: skladování odpadu, skladování potravin, příprava jídla, péče o prádlo a železářství, které zahrnuje poštovní schránky a koupelnové doplňky. Od roku 1919 se společnost rozrostla a nyní má čtyři výrobní jednotky, které zaměstnávají 1 000 zaměstnanců v 85 zemích. její roční obrat činí přibližně 80 milionů liber.

Výrobky, které stále používají jako hlavní výrobní materiál ocel a řadu vysoce kvalitních plastů, se nadále vyrábějí přímo v Belgii, Lotyšsku a Číně a také v montážním a dokončovacím závodě v Nailsea ve Velké Británii.

Společnost má stoprocentně vlastněné dceřiné společnosti na všech klíčových evropských trzích, včetně Spojeného království, Belgie, Francie, Německa, Dánska, Švýcarska, Španělska, Itálie a Spojených států, přičemž exportní oddělení pokrývá další světové trhy.

Společnost prodává své výrobky na základě jejich údajné houževnatosti a trvanlivosti. Podle svého poslání si klade za cíl vyvíjet výrobky, které jsou „navrženy pro život“.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang