Člun na sněhu pro malé i velké

Sport a outdoor

Vzpomínáte si na svá mladá léta, jakmile začalo sněžit, popadli jste co jste měli po ruce a vyrazili jste na kopec a hůra jste se sklouzli dolů? Připomeňte si své mládí a nezapomeňte vzít i své malé ratolesti, určitě se budou bavit stejně tak dobře jako vy.

Pro některé z vás je sklouznutí na pekáči či na pytli jen vzpomínka, ale někteří z vás si tak zařádí každý rok. Vyzkoušejte něco nového, Snowtubing je tu pro ty, co si rádi zařádí na sněhu, nejde o věk, ale o to abyste se bavili.

Svezte se ve speciálním nafukovacím člunu ve sněhovém korytu, pro bezpečnou jízdu je doporučené si zarezervovat den, kdy je dostatek sněhu, abyste náhodou při nehodě spadli do měkkého sněhu. Tato zábava je vhodná pro muže i ženy od pěti let. Snowtubing si užijete po dobu celých šedesáti minut.

Tento poukaz je pro jednu osobu na deset jízd, ale na nafukovacím člunu se může vystřídat i více osob. Diváci a fanoušci jsou vítáni pro povzbuzování a fandění. Nezapomeňte si fotoaparát či videokameru, abyste si tento nezapomenutelný zážitek zvěčnili do svého alba.

Je dobré se při Snowtubingu teple obléci. Pro uplatnění kupónu se zarezervujte alespoň dva týdny dopředu. Sezóna začíná od prosince až do března, záleží hlavně podle toho zdali už je sníh. Takže hurá za zábavou.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang