Omron

Značky

Značka Omron je známým a respektovaným výrobcem elektronických a zdravotnických zařízení. Společnost Omron Corporation je japonskou firmou, která byla založena v roce 1933. Má dlouhou historii inovací a je jedním z předních světových výrobců v oblasti zdravotnické technologie a automatizace.

Omron Corporation je japonská elektronická společnost se sídlem v Kjótu v Japonsku. Společnost Omron založil Kazuma Tateishi v roce 1933 (jako Tateishi Electric Manufacturing Company) a v roce 1948 byla zaregistrována.

Před rokem 1990 byla společnost známá jako Omron Tateishi Electronics.

Hlavním předmětem podnikání společnosti Omron je výroba a prodej automatizačních komponent, zařízení a systémů, ale obecně je známá díky lékařským přístrojům, jako jsou digitální teploměry, tlakoměry a rozprašovače.

Společnost Omron Oilfield & Marine je dodavatelem pohonných systémů na střídavý a stejnosměrný proud a zakázkových řídicích systémů pro ropný a plynárenský průmysl a příbuzná odvětví.

Divize a produkty

Podnikání společnosti Omron zahrnuje následující:

  • Průmyslová automatizace: průmyslové roboty, senzory, spínače, průmyslové kamery, bezpečnostní komponenty, relé, řídicí komponenty, zařízení pro monitorování elektrické energie, napájecí zdroje a PLC.
  • Elektronické komponenty: relé, spínače, konektory, mikrosenzory, senzory MEMS, technologie snímání obrazu,
  • Sociální systémy: systémy kontroly přístupu (vstupní systémy do budov), systémy řízení silnic, řadiče dopravních signálů, bezpečnostní/dohledové kamery, automatické brány na jízdenky, automaty na jízdenky, automaty na úpravu jízdného.
  • Zdravotnictví – osobní použití: tlakoměry, digitální teploměry, monitory tělesného složení, krokoměry, rozprašovače, neinvazivní cévní monitory, přenosné EKG, monitory pro pacienty.
  • Rozvody energie a ovládání pro vrtné soupravy
  • Senzory životního prostředí
  • Elektronické ovládání a automatizace pro systémy vazebních středisek

V roce 2013 byla společnost Omron zařazena mezi 100 nejlepších světových inovátorů společnosti Thomson Reuters.

Omron se také angažuje v oblastech energetiky a životního prostředí, kde vyvíjí technologie pro optimalizaci energetického využití a ochranu životního prostředí.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang