Jen málokterá značka má tak výstižný název jako značka One Touch

Značky

Značka One touch vznikla již roku 1995, ale na českém trhu ji můžeme nalézt až od roku 2009. O co všechno jsme do té doby přišli? O mnoho šikovných výrobků do kuchyně, které mezitím získávali různá ocenění nejen za design, ale především za kvalitu! Značka One touch zvolila název opravdu výstižně. Veškeré kuchyňské pomocníky totiž opravdu stačí ovládat pouze jedním stiskem tlačítka! Pojďte se o tom dnes přesvědčit…

Představovat celý sortiment této značky nebudeme, jen Vás zkrátka zkusíme nalákat na pár vychytávek, které Vám v kuchyni ušetří Vaše síly, a možná i nervy. Nemusíte být zrovna křehkou dámou, aby jste mnohdy měli problém otevřít sklenice například se zavařeninou. Jen řekněte, pánové, jestli i vy se u toho někdy nezapotíte. To pak přicházejí na řadu všechny možné způsoby a triky, jak se konečně dostat k zavařeným třešním. Pokud si pořídíte otvírák zavařenin One Touch KC04 není třeba sklenici nijak různě oklepávat, otloukat nebo rýpat nožem pod víčko. Pouhým stisknutím tlačítka se totiž otvírák postará o otevření i těch nejzarezlejších víček. A zcela bez Vaší pomoci!

Když už jsme tedy v úvodu nakousli použití síly v kuchyni, lze v této souvislosti představit i otvírák na víno One Touch KC07. I otvírání vína nás mnohdy dokáže pěkně vysílit a někdy i rozčílit. Obojímu se lze vyhnout s použitím tohoto automatického otvíráku. Součástí je i řezač fólií, které jsou na hrdlech lahví. Stačí tedy jen snadno tuto fólii odstranit, nasadit otvírák na hrdlo a opět pouhým stisknutím tlačítka si nechat otevřít láhev dobrého moku. Po vysunutí korku z láhve se otvírák automaticky vypne. Že takové otvírání vína ani nebolí?

A takových ulehčení má pro Vás značka One Touch ještě mnoho, tak si z naší nabídky vyberte toho pravého pomocníka právě pro Vás a šetřete své síly!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang