Belcando

Značky

Suché krmivo pro psy Belcando Mastercraft je řada krmiv průměrné kvality s tříhvězdičkovým hodnocením.

Mají průměrný výživový poměr, kvalitu surovin a obsah masa.

Analýza výživy

Krmiva pro domácí zvířata uvádějí na svých etiketách zaručenou analýzu. Zahrnuje vlhkost a neodráží obsah sacharidů – ten chceme mít u psů a koček co nejnižší.

Z etikety produktu Mastercraft Fresh Salmon:

bílkoviny27 %
tuk15 %
vláknina3,3 %

Výpočet hodnoty sušiny (bez vlhkosti) na základě sušiny nám ukáže skutečný poměr výživových hodnot a obsah sacharidů – a my budeme vědět, zda hodnota odpovídá doporučenému množství.

Na etiketě je uvedeno 29 složek. Analyzujeme jejich kvalitu pro domácího mazlíčka a ve sloupcovém grafu uvádíme podíl dobrých, problematických a špatných složek.

Analýza bílkovin a obsah masa

Některá krmiva pro zvířata v zájmovém chovu používají složky s vysokým obsahem rostlinných bílkovin, aby zvýšily celkový obsah bílkovin – aby krmivo vypadalo, že obsahuje hodně masa, což je pro zákazníky atraktivnější.

Proto samotná hladina bílkovin nemůže vypovídat o kvalitě a o tom, kolik živočišných složek (stravitelnějších než rostliny) krmivo pro zvířata v zájmovém chovu obsahuje.

Při pohledu na rostlinné bílkoviny v hlavních složkách a jejich porovnání s celkovou hladinou bílkovin můžeme odhadnout, kolik živočišných složek je v krmivu pro zvířata v zájmovém chovu použito jako obsah masa.

Obsah masa

Domníváme se, že obsahuje střední množství masa a část bílkovin může být rostlinného původu z neživočišných složek. Vašim chlupáčům by to mohlo vyhovovat.

Recenze produktové řady suchého krmiva pro psy Belcando Mastercraft

Abychom mohli učinit závěr o celé produktové řadě, zvážíme všechny receptury a jejich průměrnou výživovou hodnotu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang