Bionaire

Značky

Značka Bionaire usiluje o čistou dokonalost pro všechny, kteří ve svém domácím prostředí vyžadují čistou kvalitu, čistý design a čistou jednoduchost při hledání čistého vnitřního prostředí.

Výzkumný a vývojový tým společnosti Bionaire je inspirován vytvářením účinných a vysoce výkonných výrobků, které umožňují čisté a pohodlné bydlení v dnešním neustále se měnícím prostředí. Desítky inženýrů, produktových manažerů a testovacích pracovníků tráví tisíce hodin výzkumem a vývojem nových výrobků. Jsou to naši vynálezci, inovátoři a snílci.

Design výrobků

Značka Bionaire analyzuje barevné trendy, abychom je sladili s dekorem místnosti, a zajišťujeme, aby výrobky nenápadně doplňovaly váš domov. Průmyslový design zohledňuje linie, textury a materiály ostatních předmětů ve vaší domácnosti.

Permanentní filtry čističky vzduchu

Naše permanentní filtry čističky vzduchu překonávají čističky vzduchu bez filtrů a ventilátorů, protože jako první svého druhu nabízejí filtraci typu HEPA v permanentním filtru, který se nikdy nemusí vyměňovat. Jednoduše vysajte filtr každé 3 měsíce a užívejte si výhod filtrace typu HEPA, která s účinností až 99,97 % zachycuje ze vzduchu procházejícího filtrem částice pylu, prachu, spór plísní a zvířecí srsti o velikosti pouhých 0,3 mikronu.

Permanentní filtry zvlhčovače vzduchu

Naše permanentní filtry zvlhčovačů vzduchu využívají exkluzivní kompozitní materiály, které pomáhají filtrovat minerální usazeniny obsažené ve vodě, aby se do vašeho suchého prostředí dostala čistší vlhkost. Tyto filtry se velmi snadno čistí, takže můžete dýchat nepřetržitě čistší vzduch.

Inteligentní ohřívače

Naše inovativní řada chytrých ohřívačů přináší revoluci v představách o přenosných elektrických ohřívačích. Tato topná tělesa Bionaire® obsahují nejkomplexnější balíček dostupných funkcí a kombinují patentované technologie s inovacemi, které očekáváte od všech topných těles Bionaire.

Bezdrátové klimatické centrum

Čidlo v bezdrátovém klimatickém centru neustále monitoruje okolní teplotu, úroveň vlhkosti a kvalitu vzduchu. Radiofrekvenční technologie vysílá nepřetržité signály z bezdrátového čidla do topení, zvlhčovače nebo čističky vzduchu pro udržení správného nastavení a komunikuje z celé místnosti.

Senzor kvality vzduchu

Infračervené optické senzory se používají k detekci drobných částic ve vzduchu – například pylu, prachu a kouře – a automaticky upravují rychlost čističky vzduchu v závislosti na podmínkách kvality vzduchu, čímž zajišťují optimální filtraci. Tento modul je multifunkční a zahrnuje budík, svítící indikátor kvality vzduchu a programovatelný/dálkový provoz.

Digitální ovládání

Sami si zvolíte teplotu, která pro vás definuje teplo. Zvolíte si úroveň vlhkosti, která je pro vás nejvíce uklidňující. Vyberete si úroveň kvality vzduchu, která vám přináší nejvyšší úroveň pohodlí. Digitální ovládací panel Bionaire zobrazuje vámi zvolené nastavení a také aktuální stav místnosti. Podsvícený displej je snadno čitelný a u mnoha modelů je k dispozici funkce nočního osvětlení.

Digitální termostat

Nastavte teplotu, která je vhodná pro vaši místnost. Ohřívač se bude cyklicky zapínat a vypínat, aby udržoval požadovanou teplotu, a ohřívat místnost pouze podle vašich požadavků. Jako další funkce se vždy zobrazuje aktuální teplota v místnosti, i když je ohřívač vypnutý.

Digitální zvlhčovač

Zvolte úroveň vlhkosti, která vám přináší největší pohodlí. Zvlhčovač se bude cyklicky zapínat a vypínat, aby udržoval vámi požadovanou úroveň vlhkosti. Digitální zvlhčovač zobrazuje aktuální úroveň vlhkosti v místnosti, i když je zvlhčovač vypnutý. Kontrolka doplnění signalizuje, kdy je třeba zásobník naplnit vodou, aby byl zachován optimální výkon.

Indikátory filtru

Zvlhčovače a čističky vzduchu používají indikátory provozu filtrů, aby zajistily nejvyšší úroveň pohodlí a výkonu. Rozsvítí se malá kontrolka signalizující, kdy je čas vyměnit stávající filtr. Tím je zajištěno, že čistička vzduchu pracuje s optimální účinností.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang